Порушення справи проти Андрія Парубія – це інформаційний фейк: прес-секретар

Політолог  та прес-секретар спікера Верховної Ради України Андрій Ковальов повідомив, що на Андрія Парубія здійснюють інформаційні атаки. Про це він заявив на своїй сторінці у Facebook.

“Учора у Засобах масової інформації була поширена інформація, що ніби то Національне антикорупційне бюро України зареєструвало кримінальне провадження проти Голови Верховної Ради України Андрія Парубія.
Голова Верховної Ради сьогодні невідкладно ініціював проведення допиту по цьому кримінальному провадженню і прибув на зустріч до прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, який веде цю справу.
Під час допиту було з’ясовано, що справа порушена за заявою колишнього працівника Апарату Верховної Ради України і вона жодним чином не стосується Голови Верховної Ради України Андрія Парубія.
Звільнений працівник Апарату Верховної Ради у своїй заяві стверджує, що підрозділ Апарату ВРУ, який був утворений у 2002 році створювався незаконно. Підкреслю – йдеться про 2002 рік.
Андрій Парубій немає відношення до створення жодних підрозділів Верховної Ради України, зокрема і у 2002 році.
Як на мене, це типовий приклад інформаційної атаки на Андрія Парубія. Припускаю, що незгодний зі своїм звільнення працівник Апарату Верховної Ради України вирішив привернути увагу до свого звільнення. З цією метою, очевидно хтось порадив йому ініціювати фейкову кримінальну справу проти Парубія. Характерно, що ця інформаційна атака підтримується російськими ЗМІ і проросійськими медіа в Україні.

Це все не більше ніж інформаційний фейк.”

Залишити відповідь