Кабмін визнав недійсними “путінські” паспорти на Донбасі

Уряд на своєму засіданні у середу визнає недійсними ті паспорти, які Російська Федерація видаватиме українцям.

Про це Прем’єр-міністр Володимир Гройсман сказав на засіданні уряду, повідомляє Укрінформ.

“Сьогодні ми приймемо рішення про те, щоб визнати незаконними ці паспорти, які будуть видані громадянам України на нашій території, на території суверенної Української держави, безперечно із порушенням будь-яких міжнародних норм та права”, – сказав Гройсман.

Він зазначив, що ці паспорти будуть визнані незаконними при перетині державного кордону, а також для використання на території України.

Крім того, наголосив Гройсман, українська влада буде звертатися до країн-партнерів з проханням також не визнавати ці документи. “Щоб ці фейкові паспорти, які видаються повністю із порушенням міжнародних норм, були визнані недійсними при перетині кордонів інших країн”, – сказав він.

Як повідомлялось раніше, президент РФ Путін підписав указ “Про визначення з гуманітарною метою категорій осіб, які мають право звернутися із заявами про прийняття до громадянства Російської Федерації у спрощеному порядку”.

У документі йдеться, що жителі окупованих територій України Донецької та Луганської областей України мають право отримувати російське громадянство за спрощеною процедурою.

Залишити відповідь