ГПУ викликає директора НАБУ Ситника на допит – соцмережі

Генпрокуратура викликала директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника на допит.

Як повідомляє Telegram-канал The Newsroom, допит пов’язаний з можливим перевищенням головою НАБУ службових повноважень після епізоду з опублікованим записом, на якому людина з голосом, схожим на Ситника, зізнається в підтримці Гілларі Клінтон на президентських виборах в США 2016 року.

У документі йдеться, що слідчі дії призначені на п’ятницю, 10 травня. Ситник буде допитаний як свідок у справі, яка має ознаки кримінального правопорушення за ст. 365 КК України (Перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу).

Також в судовому рішенні щодо відповідного кримінального провадження відзначається “втручання окремих посадових осіб у вибори в США шляхом розголошення даних досудового розслідування у кримінальних провадженнях, пов’язаних з відомостями, що містяться у “чорній бухгалтерії” Партії регіонів”.

Журналісти Telegram-каналу також відзначили, що в межах цієї справи працівники Генпрокуратури можуть провести експертизу голосу Ситника, оскільки раніше під час одного з обшуків була знайдена карта пам’яті з аудіофайлом, де записаний голос людини, схожої на Ситника.

Ймовірно, мова йде про запис, опублікований народним депутатом, фігурантом “бурштинової справи” Бориславом Розенблатом, на якому людина з голосом, схожим на голову НАБУ Артема Ситника, зізнається в підтримці Гілларі Клінтон на виборах президента США в 2016 році.

Ранішеголова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявляв, що голос на записі “на 95%” схожий на голос Ситника.

 

Залишити відповідь