День пам’яті і примирення: що відбуватиметься у Луцьку

У Луцьку відбудеться ряд заходів з нагоди Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Про це інформує прес-служба Луцкої міської ради. 

Так, 8 травня 2019 року передбачено проведення наступних заходів:

10:00 – панахида за загиблими та покладання квітів до пам’ятного знаку “Поранений солдат” на меморіальному комплексі “Вічна Слава” та покладання квітів до братських могил, пам’ятників, пам’ятних знаків у мікрорайонах Теремно, Вересневе, на вулиці Гнідавській.

13.00 – концерт духового оркестру Центру військово-музейного мистецтва повітряних сил ЗСУ (м. Вінниця) в рамках проекту “Армія з народом” на Театральному майдані;

17.00 – концерт “Пам’ятаємо минуле заради майбутнього” за участі народного аматорського чоловічого хору ветеранів війни та праці “Подвиг” і народної аматорської хорової капели “Посвіт” у Палаці культури міста Луцька;

22.00 – мистецька акція “Перша хвилина миру

9 травня о 10:00 відбудеться вшанування пам’яті жертв Другої світової війни біля центрального монументу на меморіальному комплексі “Вічна Слава” та покладання квітів до пам’ятних знаків.

Ветерани Другої світової війни отримають щорічну разову грошову допомогу.

У бібліотечних закладах міста відбудуться виставки літератури, зустрічі з ветеранами, години пам’яті, інші тематичні заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення та 74-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У загальноосвітніх навчальних закладах міста проведуть тематичні заходи, пов’язані з історичними подіями Другої світової війни, зустрічі з ветеранами війни, учасниками національно-визвольного руху, виховні години з залученням бійців АТО.

 

Залишити відповідь