Луценко заявив, що не подасть у відставку

Генеральний прокурор України Юрій Луценко не збирається писати заяву про відставку. Про це він заявив під час спілкування з журналістами на Київському єврейському форумі, передає УНН.

“Я не люблю свою посаду, і мені дуже важко працюється на ній в силу багатьох причин, в основному через те, що наше суспільство і ЗМІ вважають, що слово Генеральний означає Всемогутній”, – сказав Луценко.

З його слів, навіть при оцінках поганої боротьби з корупцією всі претензії йдуть до ГПУ, а не до органу влади з одно корінним словом – “антикорупційного бюро”.

“На цей момент я не бачу ані юридичних, ані моральних підстав писати заяву про відставку. Закон про прокуратуру передбачає зміну прокурора лише в двох випадках – коли він сам хоче піти або коли парламент хоче, щоб він пішов. Я сам не бачу ані юридичних, ані моральних підстав для відставки”, – зазначив Генпрокурор.

“Якщо парламент висловить мені недовіру, я це сприйму абсолютно нормально, спокійно, і готовий до цього. Збір підписів за мою підставку ініційований, розпочався, і по даним за минулий тиждень аж 19 підписів зібрано. Як тільки буде 150 – поговоримо окремо”, – додав він.

Залишити відповідь