Легендарний батальйон “Айдар” відзначає 5-ту річницю з дня створення (відео)

Сьогодні легендарний батальйон “Айдар”, який був сформований з добровольців захищати Україну під час нападу Росії, відзначає 5-ту річницю від дня заснування

3 травня 2014 року був створений штурмовий  добровольчий 24-й батальйон територіальної оборони «Айдар».

Названий батальйон на честь річки Айдар, на берегах якої відбувся перший бій формування.

В цей день айдарівці, волонтери, рідні та близькі загиблих зустірлися в Києві аби вшанувати пам’ять загиблих побратимів та згадати як все було.

Нагадаємо, під час створення батальйону, командиром 2-ї штурмової роти «Захід», сформованої переважно з мешканців Волинської області, було обрано Ігоря Лапіна (більш відомого під псевдонімом «Зола»), згодом обраний лучанами до Верховної Ради.

Бійці 2-ї штурмової роти «Айдару» брали участь в операціях, під час який було звільнено від терористів 8 населених пунктів в Луганській області, зокрема Щастя, Металіст, Георгіївка, Лутугине, Успенка, Хрящувате і інші важливі об’єкти. Штурмовий підрозділ «Захід» брав участь у звільненні Красного Яру, а під час операції зі звільнення Вергунського роз’їзду біля Луганська знищив групу спецпідрозділу по боротьбі з тероризмом РФ «Гюрза» та групу підрозділу «Бетмена».

На жаль, багато айдарівців-волинян загинуло, захищаючи нашу державу – Рустам ХамраєвОлег МихайловМикола Королько, Ігор Філіпчук, Сергій Климчук, Олег Вишневський, Андрій Отаманчук, Сергій Грибков, Андрій Абалмасов, Сергій Шостак, Кумецький Віктор, Роман Луцюк – вічний спокій воїнам

Залишити відповідь