У Мінрегіоні хочуть огородити колії задля безпеки

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства планує забезпечити безпеку біля залізничних колій, огородивши їх парканами або насадженнями, що має знизити кількість нещасних випадків.

Про це повідомляє прес-служба Мінрегіону.

“Місця, які безпосередньо прилягають до колій швидкісних поїздів є дуже небезпечними. Щоб підвищити безпеку людей біля залізничних колій і мінімізувати кількість нещасних випадків та аварій, ми ввели проектування огороджувальних парканів або лісонасаджень, які не дозволять потрапляти на небезпечні ділянки швидкісного руху поїздів. Ця норма міститься у новому ДБН щодо залізниць колії. ДБН вступив в дію з 1 квітня цього року”, – повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Очікується, що це дозволить на 30% зменшити аварії і нещасні випадки на коліях.

Згідно з нормою, для недопущення виходу на колії на ділянках організації швидкісного руху поїздів в усіх випадках слід встановлювати огороджувальні паркани або ділянки лісів у вигляді лісосмуг. Якщо це будуть робитися огороджувальні лісонасадження, то вони повинні утворювати щільну безперервну лінію захисту. У місцях їх розривів повинні влаштовуватися механічні загорожі. Виняток складають природні та штучні перешкоди для виходу на колії. Наприклад, водойми, заболочена місцевість, скельні виїмки, будинки, гаражі тощо.

Залишити відповідь