Порошенко скликає РНБО через ситуацію навколо ПриватБанку

Президент Петро Порошенко скликає Раду національної безпеки і оборони через рішення суду визнати незаконною націоналізацію ПриватБанку.

Про це Порошенко повідомив у Twitter.

«Скликав нараду в РНБО щодо ризиків та загроз у зв’язку з ситуацією, що склалася з Приватбанком. Початок о 21.00», — написав він.

18 квітня Петро Порошенко виступив зі зверненням до нації, в якому зокрема прокоментував рішення суду визнати незаконною націоналізацію ПриватБанку. Чинний глава держави заявив, що ситуація навколо банку може призвести до дефолту і нової економічної кризи.

Заступник директора соціологічної служби Центру Разумкова Михайло Міщенко вважає, що дії Порошенко щодо ситуації з ПриватБанком є передвиборчою технологією, а саме спробою залякати виборців і посіяти паніку.

Нагадаємо, 18 квітня — за три дні до другого туру виборів — Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов олігарха Ігоря Коломойського до Національного банку України та Кабінету міністрів України щодо неправомірності націоналізації ПриватБанку. Мінфін оскаржив це рішення.

У штабі кандидата Володимира Зеленського заявили, що це рішення — результат «провалу судової реформи Порошенка». Також в команді кандидата запитали, «хто ж тоді маріонетка Коломойського?», якщо суд ухвалив таке рішення, коли президентом ще є Порошенко.

У ПриватБанку заявили, що судове рішення не вплине на роботу банку.

Залишити відповідь