П’ять продуктів, які руйнують шкіру і прискорюють старіння

На піку популярності багатообіцяючих «уколів краси» та інноваційної косметики, яка нібито містить діаманти, золото і наночастинки інших металів, багато хто забуває про головне правило красивої шкіри – правильне харчування.

Про це йдеться на сайті style.nv.ua.

Багаторічні дослідження вчених свідчать про те, що стан шкіри безпосередньо пов’язаний з продуктами, які ми регулярно вживаємо. Зокрема, медики нагадують, що певні продукти харчування здатні привести до появи зморшок, зниження пружності шкіри і передчасного старіння. Крім того, неправильне харчування може привести до сухості шкіри, екземи, зневоднення шкіри, акне та інших проблем.

Вивчивши рекомендації дієтологів і дерматологів, а також дослідження вчених з різних країн світу, НВ Style нагадує про ті продукти, які вкрай негативно впливають на нашу зовнішність, руйнуючи шкіру і прискорюючи старіння.

1. Цукор

Вживаючи цукор, ви травмуєте вашу шкіру, в якій в момент поїдання чергового солодкого десерту або, наприклад, плитки молочного шоколаду, активно руйнуються еластин і колаген – білки, відповідальні за збереження шкіри молодою, гладкою і пружною.

2. Прості вуглеводи

Такі продукти, як білий рис, паста, білий хліб, попкорн і інші прості вуглеводи також є ворогами красивої шкіри і молодості. Вживання простих вуглеводів призводить до стрімкої втрати еластичності і пружності шкіри, а також до утворення зморшок.

3. Молочні продукти

Молочні продукти, хоч і позиціонуються, як корисний продукт, в дійсності дуже шкідливі для нашої шкіри. Дерматологи та інші медики акцентують увагу на тому, що молочні продукти, крім білків, жирів і вуглеводів, містять гормони росту, а також тестостерон і прогестерон поряд з лактозою, яка стимулює синтез інсуліну, провокуючи появу проблем зі шкірою – переважно акне.

4. Кофеїн

Кава і інші напої, які в великій кількість містять кофеїн, призводять до зневоднення шкіри, передчасного старіння, появи глибоких зморшок і втрати пружності. Крім того, кортизол, що міститься в каві, може діяти як андроген, провокуючи акне. Дерматологи рекомендують всім любителям кави знижувати побічні дії кофеїну на шкіру, вживаючи очищену воду у великих кількостях протягом дня. Крім того, медики радять пити «чисту» каву – без молока, вершків, цукру та інших добавок.

5. Оброблені продукти і напівфабрикати

Це найменш несподіваний, але найбільш важливий пункт в списку. Оброблені продукти і напівфабрикати містять багато солі, цукру, підсилювачів смаку, консервантів та інших інгредієнтів, які буквально руйнують шкіру зсередини, провокуючи відразу дві проблеми – висипання через порушення роботи сальних залоз і разом з тим глибокі зморшки, які з’являються в результаті інтенсивного руйнування колагену. Вживання таких продуктів призводить до акне, в’ялості шкіри, зморшок і тьмяного кольору обличчя.

Залишити відповідь