ЦВК і НСТУ наполягають, що офіційні дебати мають відбуватися лише на Суспільному ТБ

Голова Центральної виборчої комісії України Тетяна Сліпачук і голова правління “Національної суспільної телерадіокомпанії України” (НСТУ) Зураб Аласанія наполягають, що офіційні дебати кандидатів у президенти України можуть відбуватися лише в студії телеканалу “UA:Суспільне”, повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Суспільний мовник готовий до проведення таких дебатів, і я радий, що ЦВК зайнята чітку позицію про те, як і де мають відбуватися дебати. Офіційні дебати призначено 19 квітня на 20:00. А після цього – в будь-який час і в будь-якій формі”, – сказав голова правління НСТУ З.Аласанія на брифінгу у вівторок.

“Все інше, що кандидати можуть узгодити між собою, наприклад, у форматі ток-шоу або в якомусь іншому місці, і назвати це дебатами або як захочуть, фінансується за рахунок виборчих фондів кандидатів і має відбуватися на принципах рівності сторін”, – зазначила в свою чергу голова ЦВК України Т.Сліпачук.

Для проведення дебатів між кандидатами в президенти України в студії UA:Суспільне передбачено 5 млн 767 тис. грн (без ПДВ). “Дебати 60 хвилин, на телебаченні та радіо, де їх теж транслюють. Кошторис вже є, загальна сума без ПДВ 5 млн 767 тис. грн, якщо з’являться обидва кандидати. Це включає студію, камери, трансляцію”, – розповів З.Аласанія

Залишити відповідь