У Сенаті США підготували закон про санкції проти банків і держборгу РФ – Reuters

Сенатори від Республіканської та Демократичної партій США підготували законопроект про жорсткі санкції проти Росії для запобігання втручання в американські вибори, повідомляє Reuters.

Законопроект, який буде винесено на розгляд Конгресу, передбачає можливість введення обмежувальних заходів щодо банківської, енергетичної та оборонної галузей і суверенного боргу Росії.

Документ представлять сенатори Кріс Ван Холі (демократ) і Марко Рубіо (республіканець), які в минулому році виступили з аналогічною ініціативою, але не отримали підтримку в Конгресі.

Законопроектом, з яким ознайомилося агентство, пропонується введення санкцій, якщо директор Національної розвідки США протягом 30 днів після будь-яких федеральних виборів виявить, що Росія або будь-який інший іноземний уряд втручалися у виборчий процес.

Відповідно до цього закону, протягом 10 днів будуть накладені санкції на два або більше банки зі списку: Сбербанк, Банк ВТБ, Газпромбанк, Зовнішекономбанк і Россельхозбанк.

Законопроектом також забороняються всі операції щодо російського суверенного боргу, російських державних облігацій і боргу будь-якої організації, що належить або контролюється урядом Росії.

Залишити відповідь