Субсидії у травні автоматично перепризначать трьом мільйонам сімей

Цього року у травні автоматично перепризначать субсидії трьом мільйонам домогосподарств. Решті потрібно буде оновити заяву та декларацію про доходи.

Про це повідомляє Міністерство соцполітики України.

У відомстві відмічають, що для отримання готівкової субсидії не повинно бути  заборгованості за комунальні послуги за травень-червень. Пенсіонери отримуватимуть допомогу готівкою через Пенсійний фонд та Укрпошту, інші категорії субсидіантів – через Ощадбанк.

Сім’ї з боргами за комуналку будуть переведені на безготівкову монетизацію.

Стосовно літньої субсидії, то її будуть розраховувати на основі доходів громадян за 3-4 квартали 2018 року. Допомогу на опалювальний сезон 2019-2020 рр. – на основі доходів 1-2 кварталів 2019 року.

Повторно з документами – Заявою та Декларацією про доходи – у травні в управління соціального захисту населення необхідно буде звернутися:

Орендарям житла.
Внутрішньо переміщеним особам.
Тим сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб.
Сім’ям, де є непрацюючі люди працездатного віку, у яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати.
Тим сім’ям, в яких відбулися зміни у складі сім’ї протягом останнього року.
Міністерство соцполітики не передбачає зменшення кількості субсидіантів у 2019-2020 роках, тому що не планує змінювати критерії для призначення житлових субсидій.

Залишити відповідь