В Україні заборонили відразу 6 лікарських засобів

В Україні заборонили відразу шість лікарських препаратів. П’ять із них вітчизняного виробництва, одне з Угорщини.

Таке рішення прийняла Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками у понеділок, 1 квітня, повідомляє Gazeta.ua.

Заборону встановили через рішення МОЗ про відмову від застосування генеричних ліків, які містять діючу речовину толперизону гідрохлорид в аналогічній лікарській формі.

Під заборону потрапили такі препарати:

МІАКСИЛ – розчин для ін’єкцій по 1 мл в ампулах № 5; виробник – ТОВ “НІКО”.

МІДОКАЛМ – розчин для ін’єкцій по 1 мл в ампулі, 5 у картонній упаковці; виробник – ВАТ “Гедеон Ріхтер”.

МІДОСТАД КОМБІ – розчин для ін’єкцій in bulk по 1 мл в ампулі; по 100 ампул у коробці з перегородками; виробник – ПрАТ “Лекхім – Харків”.

МІДОСТАД КОМБІ – розчин для ін’єкцій по 1 мл в ампулі; по 5 ампул в пачці з перегородками; по 1 мл в ампулі: по 5 ампул в однобічному блістері; по 1 блістеру в пачці: по 1 мл в ампулі; по 100 ампул в коробці; виробник – ПрАТ “Лекхім – Харків”.

ТОККАТА – розчин для ін`єкцій по 1 мл в ампулі; по 5 ампул у блістері; по 1 або 2 блістери у пачці; виробник – ПАТ “Фармак”.

ТОЛПЕРІЛ – ЗДОРОВ`Я – розчин для ін’єкцій по 1 мл в ампулі; по 5 ампул у коробці картонній з перегородками; по 1 мл в ампулі; по 5 ампул у блістері; по 1 блістеру у картонній коробці; виробник – ТОВ “Фармацевтична компанія “Здоров’я”.

Залишити відповідь