На Волині розпочався весняний призов

З 1 квітня розпочався черговий призов громадян України на строкову військову службу, який триватиме до кінця червня.

Про це повідомляє Волинський обласний військовий комісаріат у Facebook.

“Згідно з Розпорядженням Кабінету Міністрів України, цього весняного призову, до українського війська призвуть 18 тис. 752 юнака, серед яких і 595 волинян. Наші земляки будуть проходити військову службу у Збройних Силах України (299 чол.), Національній Гвардії України (145 чол.), Державній прикордонній службі України (140 чол.) та Державній спеціальній службі транспорту (11 чол.). В Збройних Силах, волиняни проходитимуть службу практично у всіх її видах: Сухопутних військах, Повітряних та Військово-морських Силах, Десантно-штурмових військах”, – повідомляють на сторінці.

Також інформують про географію служби, а саме: Київ, Львів, Житомир, Полтава, Одеса, Миколаїв, Харків, Вінниця та Луцьк.

Нагадують, що призовними комісіями обов’язково враховуються бажання призовників щодо роду військ та місця проходження служби, але на першому місці – стан здоров’я юнаків.

“Ще раз наголошуємо, що згідно рішень керівництва Держави, строковики до проведення Операції об’єднаних сил на Сході України не залучаються!”, – додають у комісаріаті.

Залишити відповідь