Зберігайте спокій та будьте раціональними – поради Уляни Супрун у день виборів

Міністр охорони здоров’я України порадила, як залишатись спокійними в день виборів.

Про це Уляна Супрун написала на своїй сторінці у Facebook.

 

” Коли повітря наелектризоване, новини оновлюються щохвилини і всі багато переймаються, дуже важливо зберігати спокій та залишатися раціональним. Сподіваємось, ви вже зробили свій свідомий вибір та залишили позначку навпроти вашого кандидата в бюлетені.

Якщо ви ще збираєтеся на дільницю чи вже стоїте в черзі — зібрали кілька корисних дописів, як залишатися спокійним та зменшити рівень стресу. Все #абивибулиздорові та могли пережити цей день без надмірної тривожності.

Стрес та негативні емоції погано впливають на наше здоров’я, самопочуття та в цілому псують якість життя. Тому їх варто позбавлятися та всіляко нівелювати їхній негативний вплив. Обмежуйте ваше “споживання” медіа та не продовжуйте обговорення виборів, якщо ви розумієте, що воно може перерости в конфлікт чи агресію.

Сьогодні багато людей навколо переживатимуть вже виборче загостерння. Вони можуть поводитися в стилі невільних радикалів — імпульсивно та неадекватно, порушуючи чужі кордони й навіть змушуючи вас почуватися в небезпеці. До їхніх “атак” треба бути готовими.

Варто бути готовими й до атак вільних радикалів. Вони запускають вільнорадикальні ланцюгові реакції в нашому організмі та виникають при розвитку атеросклерозу, старіння шкіри, запалення і пухлинного росту. Спрощено кажучи, вільні радикали це інфаркти, інсульти, зморшки і біль в суглобах.

В цей день нерви можуть потроху “здавати”, а очікування результатів ставати нестерпним. Для того, щоби не тримати емоції в собі, краще заспокоюватись та концентрувати увагу, багато людей практикують медитацію.

Єдиної пігулки для щастя не існує, але є різні способи отримувати позитивні емоції та стати більш щасливим.

Якщо ви втрапили в конфлікт чи сварку — не дозволяйте негативу залишатися з вами. Фізична активність — хороший спосіб відволіктися з користю для здоров’я. Про користь ходьби та бігу відомо багато, виходьте рухатися на свіже повітря.

Пам‘ятайте, що б не сталося сьогодні — життя продовжується. Залишайтеся свідомим громадянином з активною позицією, не “катастрофізуйте” ситуацію та бережіть своє здоров’я” – пише міністр.

Залишити відповідь