ТОП-10 найцікавіших професій, які будуть користуватися попитом в найближчі 10 років

ТОП-10 найцікавіших професій, які з’явилися нещодавно і будуть користуватися попитом в найближчі 10 років!

Щороку школу закінчують приблизно 162 тис. випускників і вже сьогодні майбутні фахівці повинні замислитися над престижною професією,яка змінить наше майбутнє, йдеться на сайті prostir.ua.

1. Дизайнер емоцій
Важко уявити як можна сконструювати емоції? Навіть звучить фантастично!Не потрібно дивуватися,адже світ рухається вперед!
Дослідники стверджують,що вже за кілька років великі компанії та підприємства будуть просто потребувати такого фахівця:людину всеосяжну в галузі психології,фізіології та соціології одночасно.
Дизайнер емоцій повинен вміти передбачати і показувати реакцію споживача,який сприйме той чи інший товар або контент сайту. Ну,а найголовнішим завданням цього професіонала є :вміння знаходити методи впливу на споживачів через конкретні органи чуття та виводити їх на певні емоції та дії.

2. Герокінезіолог
Ось він довгоочікуваний еліксир молодості!
Людина,яка невгамовно старається подолати процес старіння. Фахівці,обізнані в сфері геріатрії й кінезіології відіграють в цій галузі дуже важливу роль:вони знаходять методи,аби здатність літніх людей рухатися значно покращувалася. Більше того,ці люди знають секрет –як залишитися здоровими і сильними навіть в похилому віці.

3. Тьютор
Можливо типу вчитель?
Ні,типу педагог,який створює індивідуальні освітні програми і супроводжує учня або ж студента у процесі персоналізованого навчання. Отож на нас чекає навчання з довірою і постійною допомогою,якщо цього потребує учень.

4. Дизайнер віртуальних світів
Чи хотіли б Ви в цю секунду не сидіти за нудною роботою,а поринути думкою в Париж на концерт?Так от через 3-5 років кількість охочих подорожувати світами дещо збільшиться.
Більше того,це будуть не лише геймери ,а й звичайні люди,які зможуть відвідати інші країни або,наприклад,цікаві заходи,де не зможуть бути присутніми фізично.
Отож для такого перевтілення і потрібен такій фахівець: художник + програміст = дизайнер віртуальних світів.

5. Аналітик автотранспорту
Більше ніяких автомобільних катастроф!
У майбутньому автобусами й потягами будуть керувати комп’ютери. Та проблеми,які вимагатимуть розв’язку ,завдяки участі людини,будуть вирішувати аналітики автотранспорту.
Вони допомагатимуть транзитним пасажирам дістатися пункту призначення і гарантуватимуть,що транспортна система працює ефективно і без будь-яких перешкод.

6. Нанодієтолог
Більше ніяких нудних дієт!
Нанодієтолог – це фахівець,який допомогає кожному підтримувати правильне здорове харчування протягом усього життя.
План здорового харчування ,за схемою нанодієтолога, базується на основі результату генетичного аналізу людини,особливостей її фізіологічних процесів та молекулярного складу їжі.

7. Інженер 3D-друку
Уявляю,наскільки б цікавішим і простішим було б наше життя з фахівцем,обізнаним в цій сфері.
Ця людина розуміється на створенні або перетворенні тривимірних моделей для виготовлення будь-якого продукту. Більше того,ця особа має знатися на технічних особливостях та налаштуванні 3-D принтерів.
Завдяки цій технології можна змайструвати будь-що починаючи з будинку і закінчуючи ,у майбутньому, з біологічних матеріалів навіть людські органи.

8. Кріптокоуч
Цілком можливо, що в майбутньому фізичні гроші відійдуть на другий план, а люди все частіше будуть користуватися криптовалютами і брати мікропозики. Навіть розібрати сенс цих слів складно, правда? А тим більше зрозуміти нюанси нової фінансової системи! Тому саме такі люди, як кріптокоучі, допомагають всім бажаючим розібратися з тим, що ж відбувається взагалі на ринку валют. А також підказують, як краще зекономити гроші і як отримати вигоду зі своїх заощаджень, щоб вистачило, наприклад, і на нову машину, і на квартиру,та ще й на нову кофтинку.

9. Біоінженер
На жаль,зараз люди дуже часто хворіють невідомими хворобами або просто лікують все підряд,не знаючи основну причину болю. Ось чому людство і потребує такого фахівця як біоінженера – професіонала в області медицини та біології,який вивчить властивості матерій,організму для розробки нових продуктів і методів ,що дозволяють вирішити різні медичні проблеми.
Ця людина вміло визначить причину болю і точно підбере правильний план лікування будь-якої хвороби.

10. Міський(сіті)-фермер
Попри інноваційну назву, ця професія з’явилася вже шість років тому. З огляду на масову урбанізацією та скорочення міського простору, виникла проблема розміщення агропромислових об’єктів, які традиційно займають великі площі.
Урбанізація світу та ущільнення житлових умов приводять до створення вертикальних ферм. Це автономні екологічні конструкції, що дають змогу вирощувати рослини та розводити тварин у межах міста — на дахах та в приміщеннях хмарочосів. Згодом з’явиться попит на фахівців, що зможуть облаштувати та обслуговувати такі агропромислові господарства.
Отож , друзі ,потрібно замислитися уже зараз,в якій сфері діяльності ви зможете показати себе на максимум і відразу ж визначтеся,яку цінність це може принести людству!

Залишити відповідь