Чи варто їсти заморожені продукти?

Сьогодні багатьом людям відомо, що дуже корисн о їсти свіжі фрукти і овочі. А все, що піддається заморожуванню не приносить жодної користі організму і навіть шкодить.

Про це йдеться на сайті wworld.com.ua.

Але не так давно в дві тисячі п’ятому році вчені з французького університету харчової промисловості довели: морожені продукти приносять користі не менше, ніж свіжі. Однак обов’язковою умовою для того, щоб морожені продукти принесли користь вони повинні бути зібрані свіжими. Але все ж, вчені заявляють: зловживати терміном зберігання не варто, так як з часом вміст поживних і цінних для організму речей знижується і змінюються смакові якості.

На превеликий жаль деякі сучасні магазини реалізують фрукти і овочі заморожені хімічним способом, в результаті чого втрачаються всі корисні вітаміни та мікроелементи. Правильно заморожені продукти – корисні і містять велику кількість калію, вітаміну D, магнію, і волокон.

Давайте розберемо два способи заморозки, при яких в овочах і фруктах не втрачаються вітаміни і корисні мікроелементи:

  • Першим способом є шокова заморозка. Цей метод заморозки сприяє максимальному збереженню вітамінів, смаку і красивого зовнішнього вигляду. Фрукти і овочі ставлять в морозилку з температурою мінус тридцять вісім і піддають дії холодного повітря протягом тридцяти п’яти хвилин.
  • Другим способом є глибоке заморожування при температурі мінус шістдесят- це один з найнадійніших способів для збереження поживних речовин. При такому заморожуванні не ушкоджуються тканини фруктів та овочів. Оскільки не порушується структура продукту, вдається зберегти максимальну кількість вітамінів і навіть аромат.

І наостанок кілька порад як правильно вибрати заморожені фрукти та овочі:

Зверніть увагу! Неприпустимо, якщо в пакеті є сніг або замерзла вода. Якщо ягоди або овочі заморожені однією великою грудкою значить, вони не одноразово розморожувалися і втратили всі корисні властивості.

Якщо ж пакет, в якому зберігаються плоди не просвічує, то спробуйте його потрясти якщо плоди дзвінко стукають про один об одного – це означає технологія заморозки не була порушена.

Купуйте упаковані овочі та фрукти, хоча іноді це коштує дорожче, проте ви будете впевнені в гігієнічній складовій.

Так само при виборі фруктів і овочів обирайте крупно нарізані овочі – в них міститься більша кількість вітамінів.

Залишити відповідь