У луцькому ЦНАПі батькам вперше вручили свідоцтво про народження дитини

У Центрі надання адміністративних послуг у місті Луцьку відбулось урочисте вручення першого свідоцтва про народження дитини.

Про це повідомляють на сайті ЦНАПу.

Зазначимо, що послуги з державної реєстрації актів цивільного стану доповнили комплексне надання адміністративних послуг за моделлю “Життєва ситуація”, які вже надаються через ЦНАП у місті Луцьку. Тож молоді батьки за одне відвідування департаменту одночасно здійснили державну реєстрацію народження дитини та отримали свідоцтво про народження; провели реєстрацію місця проживання дитини, оформили призначення та виплату державної допомоги при народженні дитини, зареєстрували дитину в електронній черзі у дошкільний навчальний заклад міста Луцька.

Приємно відзначити, що народжена дитинка у родині є третьою, тож одночасно батьки ще й оформили статус багатодітної сім’ї та отримали посвідчення багатодітної сім’ї.

“Нам дуже приємно, що на одного маленького лучанина у місті стало більше, – наголосив Григорій Пустовіт. – Щиро вітаю батьків з народженням дитини. Спочатку ми довго думали, а чи є доцільним отримувати послуги з державної реєстрації актів цивільного стану у ЦНАП. Сьогодні ж переконуємося, що це було правильним рішенням. Батькам стало набагато зручніше, адже в одному приміщенні за один прихід вони можуть одночасно отримати низку послуг і не бігати від установи до установи. Це швидко, комфортно та якісно”.

Залишити відповідь