Повідомили, чи матимуть волинські школярі весняні канікули (відео)

Коли у Луцьку розпочнуться весняні канікули у школах і чи будуть вони взагалі – вирішує дирекція школи на власний розсуд.

Про це розповіла начальниця управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Людмила Плахотна, – йдеться у сюжеті Суспільного Волині, інформує ВолиньPost.

За її словами, більшість волинських шкіл планують провести канікули у традиційні терміни – останній тиждень березня. Якщо у цьому навчальному році через тривалий карантин чи економію енергоносіїв, навчальний заклад перевищив 30-денний термін канікул, школярі таких шкіл можуть залишитись без весняних канікул. Або ж їм продовжать навчання у травні, каже Людмила Плахотна.

Коли розпочнуться весняні канікули у школах і чи будуть вони взагалі – вирішує дирекція школи на власний розсуд.

Коли розпочнуться весняні канікули у школах і чи будуть вони взагалі – вирішує дирекція школи на власний розсуд. Про це розповіла начальниця управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Людмила Плахотна. За її словами, більшість волинських шкіл планують провести канікули у традиційні терміни – останній тиждень березня. Якщо у цьому навчальному році через тривалий карантин чи економію енергоносіїв, навчальний заклад перевищив 30-денний термін канікул, школярі таких шкіл можуть залишитись без весняних канікул. Або ж їм продовжать навчання у травні, каже Людмила Плахотна.

Gepostet von UA: Волинь am Donnerstag, 14. März 2019

Залишити відповідь