Новим заступником секретаря РНБО призначили Сергія Кривоноса

Президент Петро Порошенко представив нового заступника секретаря Ради національної безпеки та оборони України Сергія Кривоноса.

 

Нагадаємо, ЦВК зареєструвала висуванця від партії «Воїни АТО» Сергія Кривоноса кандидатом у президенти України 5 лютого. А уже 6 березня Кривонос вирішив знятися з виборів президента. Сергій Кривонос до цього був першим заступником Командувача Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Кривонос на час виборчої кампанії пішов у відпустку, оскільки висунув свою кандидатуру на пост президента України від партії “Воїни АТО”.  Кривонос, за його особистими свідченнями, був у конфлікті з Начальником Генерального штабу та Командувачем ССО, оскільки відстоював власну концепцію розвитку Сил спецоперацій. Зрештою, як розповідав сам Кривонос, вона і була підтримана Порошенком.

Раніше посаду заступника Секретаря РНБОУ займав Олег Гладковський. Президент звільнив його з посади після оприлюднення журналістами фактів, які свідчать про можливу участь екс-посадовця у корупційних схемах в закупівлях оборонних підприємств.

У розслідуванні журналістів програми Bihus.info говорилося, що заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Олег Гладковський, його син Ігор з одним і чинний директор “Укроборонпрому” Павло Букін є учасниками схеми по розкраданню в оборонному комплексі України.

Розслідувачі стверджують, що заступник секретаря РНБО Олег Гладковський є близьким другом президента, а ще один учасник схем Віталій Жуков, який звільнився з “Укроборонпрому” в 2014 році, мав доступ до графіка виробництва і потреб заводів і домовлявся про ціну. Тоді в “Укроборонпромі” заявили, що журналістське розслідування містить маніпуляції. А інформація про причетність Гладковського і керівництва концерну до розкрадань взята з закритих даних кримінальних справ.

Залишити відповідь