Ліс без дерев. Гаразджанський масив (відео)

Дубово-грабові ліси у Гаразджанському масиві – чи не єдине екологічне місце, де лучани можуть відпочити влітку. Поблизу мальовничих пагорбів та водних об’єктів розташовують дитячі табори, а спортсмени тренуються перед відповідальними змаганнями.

Про це йдеться у сюжеті, яке опубліковане на сторінці “Народний контроль.Волинь” у соціальній мережі Фейсбук.

Та найголовніше, що розкішні крони тутешніх дерев, чудовий постачальник кисню до загазованого Луцька. Адже тільки за рік, за словами вчених, одне зріле дерево продукує до 150 кілограмів цього життєво необхідного людині елементу. А ще – дерева знижують рівень шуму, покращують якість води, запобігають ерозії ґрунтів. Та дехто до природних ресурсів ставиться аж надто по- споживацькому. “Народний контроль” зафіксував чергове безжальне знищення лісу.

Тож хто накинув оком на діброву, що понад 200 років тішила волинян своєю красою? Детальніше у відео.

Ліс без дерев

Ліс без деревДубово-грабові ліси у Гаразджанському масиві – чи не єдине екологічне місце, де лучани можуть відпочити влітку. Поблизу мальовничих пагорбів та водних об’єктів розташовують дитячі табори, а спортсмени тренуються перед відповідальними змаганнями.Та найголовніше, що розкішні крони тутешніх дерев, чудовий постачальник кисню до загазованого Луцька. Адже тільки за рік, за словами вчених, одне зріле дерево продукує до 150 кілограмів цього життєво необхідного людині елементу. А ще – дерева знижують рівень шуму, покращують якість води, запобігають ерозії ґрунтів. Та дехто до природних ресурсів ставиться аж надто по- споживацькому. "Народний контроль" зафіксував чергове безжальне знищення лісу.Тож хто накинув оком на діброву, що понад 200 років тішила волинян своєю красою? Дивимось! https://youtu.be/O6BBGF0jq60

Gepostet von Народний контроль Волинь am Mittwoch, 20. Februar 2019

 

 

Залишити відповідь