В Україні пройде конкурс робіт з фінансової грамотності

Студентів університетів запрошують долучитися до конкурсу відеоробіт з фінансової грамотності, переможець отримає 14 тис. грн.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

“У межах Всесвітнього тижня грошей, який вже вшосте проведуть в Україні, студентів закладів вищої освіти запрошують долучитися до конкурсу відеоробіт. Податися на нього можна самостійно або у складі команди”, – йдеться у повідомленні.

Конкурс передбачає, що учасники у творчій формі розкриють тему раціонального використання ресурсів, фінансової поведінки та ощадливості.

Щоб долучитися, необхідно створити коротке відео (до 2 хвилин) на одну з таких тем: “три речі, які ви не знали про заощадження”, “як заощадити і не втратити”, “я заощаджую для того, щоб…”.

За результатами оцінок журі призери отримають: 1 місце – 14 тис. гривень; 2 місце – 8 тис. гривень; 3 місце – 5 тис гривень.

Крім того, роботи оцінюватимуть за трьома додатковими номінаціями – найкраща акторська гра, найкраща анімація та найкреативніший сценарій. Переможці цих номінацій отримають по 3 тис. гривень.

Організаторами заходу є Фонд гарантування вкладів фізичних осіб за підтримки проекту USAID “Трансформація фінансового сектору”.

Термін прийому робіт – до 15 березня 2019 року.

Залишити відповідь