На Волині викрили схему, за якою дешево ввозили авто з Литви

Завдяки взаємодії з митними органами Литви на Волині викрили громадян, які хотіли уникнути сплати податків на майже 190 тисяч гривень.

Волинська митниця ДФС постійно обмінюється з колегами з європейських країн інформацією щодо товарів та транспортних засобів, які були предметами експортно-імпортних операцій, – інформує прес-служба митниці.

На підставі офіційних даних, отриманих в одному листі від митних органів Литовської Республіки про надання адміністративної допомоги у проведенні перевірки дотримання законодавства при експорті до України транспортних засобів, викрито незаконні дії восьми громадян України. Для зменшення розміру митних платежів вони подавали до оформлення неправдиві відомості про ціну придбаних у литовських компаній легкових автомобілів.

Різниці між справжньою (за декларацією експорту з Литви) та спотвореною (за декларацією імпорту в Україну) цінами договорів купівлі-продажу вживаних «RENAULT» становили від 2 тисяч до 3700 Євро. Відтак ці громадяни під час митного оформлення автомобілів недоплатили у державний бюджет загалом 188,8 тис грн.

Дії, спрямовані на неправомірне звільнення від сплати у повному обсязі митних платежів, караються відповідно до ст.. 485 Митного Кодексу України штрафом у розмірі 300 відсотків несплачених митних платежів. Відповідні справи про притягнення громадян до відповідальності передані волинськими митниками на розгляд суду.

Залишити відповідь