Генерала Заману помістили в ізолятор СБУ

Екс-керівника Генерального штабу, генерал-полковника Володимира Заману помістили в слідчий ізолятор Служби безпеки України, повідомляє УНН.

Володимир Замана знаходиться в слідчому ізоляторі СБУ на Аскольдовому провулку в столиці на термін арешту призначеного судом як запобіжний захід.

25 лютого військовою прокуратурою спільно з СБУ затримано за держзраду колишнього керівника Генерального штабу Збройних сил, генерал-полковника Володимира Замана. Суд обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою до 27 березня.

У звинуваченні, зокрема, йдеться про те, що за наказом Замани в Україні було скорочено 3205 працівників військових комісаріатів, ліквідовано паперовий облік військовослужбовців запасу по військово-обліковими спеціальностями. Сторона звинувачення заявляє, що всього в 2013 році Заманою в ЗСУ було скорочено майже 17 тис. осіб, розформовано понад 70 військових частин і з’єднань переважно бойового і оперативного забезпечення, навчальних центрів та центрів комплектування в разі початку військових дій.

Крім того, як заявив головний військовий прокурор Анатолій Матіос, Замана проігнорував доручення Міністерства оборони і підписав в січні 2014 року наказ про фактичне надалі розформування командування Військово-повітряних сил ЗСУ та виведення з підпорядкування військових частин, які були залучені до протиповітряної оборони України, що “підривало обороноздатність країни”.

Залишити відповідь