Жіночу консультацію перинатального центру на Волині здали в експлуатацію

На Волині закінчили будівництво жіночої консультації обласного перинатального центру.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Волинській області прийняло в експлуатацію приміщення жіночої консультації Волинського обласного перинатального центру, про що видано відповідний сертифікат.

Нова жіноча консультація у місті Луцьку на проспекті Відродження, 30 – це триповерхова будівля загальною площею 2,4 тис. м², де працюватимуть 310 представників медичного та допоміжного персоналу.

Замовник будівництва − Департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Волинської обласної державної адміністрації, генеральний підрядник – ПАТ «Луцьксантехмонтаж № 536».

Як повідомлялось раніше, у 2017 році найбільша сума надійшла у 22-й виборчий округ (м. Луцьк), який представляє народний депутат Ігор Лапін – 85,3 млн грн.

Редакції ІА “Волинське агентство розслідувань” Ігор Лапін прокоментував розподілення субвенції та повідомив, що таку суму вдалось залучити завдяки співпраці уряду, народного депутата та місцевої влади.

“У 2017 році для Луцька  виділялися субвенції на два основних напрямки – придбання медичного обладнання і ремонт/будівництво закладів охорони здоров’я та будівництво школи й дитсадка. Зокрема, кошти виділялися на будівництво школи і дитсадка в 55-му мікрорайоні м. Луцька; придбання обладнання для реабілітаційного центру Волинської обласної клінічної лікарні, Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання, Волинського обласного перинатального центру та реабілітаційного центру та інші не менш важливі соціальні об’єкти”, – повідомив нардеп Ігор Лапін.

Залишити відповідь