Можна не поважати прізвище Президента, але державні інституції потрібно поважати, – Лапін

Пані Сироїд сьогодні просто встала і вийшла, сидячи в президії. Що цей політик таким вчинком хотів показати? Для мене це було бридко і гидко. Такі речі руйнують державність України.

Про це в ефірі телеканалу ZIK розповів народний депутат України Ігор Лапін.

Як відомо, у вівторок, 19 лютого, відбулось позачергове засіданні ВРУ, присвячене 5-й річниці російської агресії, яке відвідав президент Ради Європи Дональд Туск.

За словами нардепа Ігоря Лапіна, той день у Раді був «феєричним», адже з трибуни парламенту було сказано чимало важливих патріотичних речей. Однак, додав обранець, заступниця голови Верховної Ради Оксана Сироїд віднеслася до  засідання не зовсім серйозно.

«Я розумію, що можна не поважати прізвище Президента, але державні інституції потрібно поважати. От пані Сироїд просто встала і вийшла, сидячи в президії. Що цей політик таким вчинком хотів показати? Для мене це було бридко і гидко. Я ще раз кажу, що можна не поважати прізвище, але державну інституцію ти маєш поважати»,– наголосив Лапін.

Він додав, що сидів близько біля пані Сироїд і добре чув, про що йшла мова.

«Вона почала розповідати, що це піар-кампанія Президента. Я сидів недалеко і просто звернув на це увагу. Вибачте, але мені як громадянину було гидко. Ті люди, які сиділи ближче, вони теж це чули. Там було багато гостей, були мої побратимами. Вони також там сиділи і усе бачили»,– розповів обранець.

Ігор Лапін підкреслив, що такі речі руйнують державність України.

«Можна мати найкращі патріотичні гасла, але такими вчинками ти плюндруєш найсвятіше. От такі люди у нашому парламенті, у нашій державі є. Проте з дуже хорошими гаслами»,– прокоментував гість програми.

Залишити відповідь