8 кращих продуктів для захисту від інсульту

Скорегувавши звичний раціон відповідно до здорових пріоритетів, можна істотно знизити ризик такого небезпечного захворювання як інсульт, стверджують наукові фахівці.

Вчені рекомендують обов’язково включити в своє меню кілька продуктів, йдеться на сайті ukrhealth.net.

Соя

Характеризується високим вмістом лецитину. Завдяки цьому компоненту покращується пам’ять і концентрація, а також знижується концентрацію холестерину. Також володіє благотворним впливом на серцево-судинну систему, допомагає регулювати рівень глюкози в крові і зменшує ризик ракових захворювань. Вважається, що її білок має високе біологічне значення серед рослинних білків. Також включає в себе – важливі для мозку – вітаміни групи B, безліч мікроелементів і природні естрогени.

Мигдаль

Він містить багато поживних речовин, які можуть поліпшити роботу пам’яті. Містить вітамін В6, білок, цинк і вітамін Е. Крім сприятливого впливу на головний мозок, регулює рівень холестерину і додає енергії. Мигдаль також допомагає при запорах, кашлі, розладах органів дихання або при анемії. Вживаючи в їжу мигдаль, Ви допоможете також серцю, кісткам, імунітету та здоров’ю шкіри.

Волоські горіхи

Мають благотворний вплив не тільки на фізичний стан мозку і пам’ять. Знижують рівень “поганого” холестерину і запобігають різного роду запальним процесам. Їх вживання також може бути корисне при анемії. Крім того, вони додадуть вашій шкірі красивий і здоровий колір. Оздоровчі властивості волоських горіхів пов’язані, зокрема, з вмістом жирних кислот групи Омега-3, багатьох мінеральних речовин та вітамінів E і групи B.

Куркума

Сприятливо впливає не тільки на мозок, але також серце, шлунково-кишковий тракт і імунну систему. Чинить протизапальну дію, очищає організм і поліпшує настрій. Також допоможе вам зберегти молодий вигляд. Її основним інгредієнтом є куркумін – з’єднання антиоксидантними властивостями. Це також багате джерело вітаміну с і вітамінів групи B. Ви знайдете в ній також клітковину і безліч мінералів.

Читайте ще:  5 найбільш небезпечних продуктів з категорії дешевих
Броколі

Один з кращих продуктів для мозку. Броколі покращують пам’ять завдяки вмісту лецитину і вітаміну К. Крім того, багаті бета-каротином і вітаміном C, завдяки чому посилюють імунну систему. Ви знайдете в них також фолієву кислоту, калій і кальцій, а також лютеїн і зеаксантин, які благотворно впливають на зір. “Зелена картопля” містить сульфорафан який володіє протипухлинними властивостями.

Продукти, споживання яких варто обмежити

Частина продуктів послаблює пам’ять. Уникайте алкоголю, продуктів з високим вмістом жиру, цукру і штучних підсолоджувачів. Ви сумніваєтеся, чи данний продукт може бути шкідливий? Пам’ятайте, що те, що погано для вашого тіла, ймовірно, також погано для розуму.

Залишити відповідь