За Україну! США підготували ”санкційну бомбу ” для Росії

США підготували новий пакет санкцій проти Росії у зв’язку з агресією Кремля в Чорному морі, спрямованої на військові судна України, і втручанням у виборчий процес американців.

Про це повідомляє Reuters, йдеться на сайті prefiks.win. Нинішній законопроект назвали більш жорсткою версією пропозицій, які були підтримані в 2018 році.

Відзначається, що обмеження торкнуться банківського, енергетичного та кібернетичного секторів і зовнішнього боргу Росії.

Законопроект буде представлений сенатором-республіканцем Ліндсі Гремом і сенатором-демократом Бобом Менендес. Коментуючи проект, Менендес підкреслив, що санкції необхідні. За його словами, РФ “продовжить наступати, поки не зустріне рішучу відсіч”.

У свою чергу Грем заявив, що “Путін повинен припинити втручатися в американські вибори, відмовитися від кібератак, піти з України і припинити спроби посіяти хаос в Сирії”.

“Санкції спрямовані на осіб, які,” сприяють незаконних операцій “і ведуть корупційну діяльність, прямо або побічно, від імені президента Росії Володимира Путіна”, – повідомляє видання.

Одним з пунктів є також введення санкцій відносно 24 агентів ФСБ, які вважаються причетними до захоплення українських кораблів та екіпажів. У разі ж подальшого порушення міжнародного морського права, обмеження запропонували накласти і на суднобудівний сектор.

Серед іншого, законопроект передбачає санкції проти російських проектів зрідженого природного газу за межами Росії і розробки нафти-сирцю в РФ.

Перш ніж стати законом, цей проект повинен пройти голосування в Конгресі і бути схвалений американським лідером Дональдом Трампом.

Залишити відповідь