Завод закрився зовсім не через кризу, – Денис П’ятигорець про закриття ЗАЗ

Заступник голови Волинської обласної державної адміністрації Денис П’ятигорець поділився думками про причини закриття Запорізького автомобільного заводу.

Про це П’ятигорець написав на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук. 

“Пишуть, що повністю пішов з ринку ЗАЗ. Мені, як людині, яка народилася та довгий час жила в Запоріжжі, звичайно шкода. Бо завод закрився зовсім не через кризу, ні. Завод закрився через тупорилого та жадібного власника!!!”, – написав чиновник.

Він зауважив, що замість того, щоб зробити повноцінну кооперацію з корейськими виробниками, власники крали інвестиційне бабло та будували на вкрадене мультибрендові автосалони.

“Замість того, аби вкладати гроші у автоматизацію виробництва, зменшуючи кількість працівників, а звідти фонд заробітної плати та собівартість – бабло вкладали у вибори, в депутатів, в лобістські закони, які забороняли дешеве розмитнення. Але й тут примудрилися лоханутися. Як можна було в кризовий 2008 рік, коли при владі Прем`єр Тимошенко, яку фінансував власник Автозазу, в Раді депутати від Автозазу і в цих умовах на ринок України заходять узбекські Деу, які забирають в Автозазу частину ринку??? Замість того, щоб найняти молодих менеджерів з західною економічною освітою, заводом керували червоні директори та колишні начальники совєцьких СТО”, – додав заступник губернатора.

“У підсумку надвисока ціна на авто, відсутність маркетингу, нерозуміння своєї ніши на ринку та спроба поставити раком закони ринку тупим протекціонізмом зробили свою чорну справу – ринок і його безжальні закони поховали завод. А шкода”, – підсумував Денис П’ятигорець.

1 коментар

  1. Владимир сказав:

    Пятигорец полностью прав!Чинуши думали только про свой карман,а не Украине, ЗАЗе и престиже!Тупые выродки!А если бы поступили так,как в Чехии со *Шкодой*,то завод бы и сейчас работал и выпускал хорошие,конкурентоспособные автомобили!

Залишити відповідь