На Волині чесних стало менше

Анатолій Гриценко партію «Громадянська позиція» поклав під регіоналів.

Це і стало причиною заяви керівника Волинської обласної партії «Громадянська позиція» Сергія Чурікова, про те, що він йде з політики

Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

«Друзі, я йду з політики. Рішення далось мені не легко. Я не займався політикою до того і не знаю чи буду займатись після….Причиною виходу є призначення Івана Смітюха довіреною особою Анатолій Гриценко в 21 окрузі у нас на Волині. І хоч я прямо не причетний до такого призначення (мені б у страшному сні таке б не приснилось) я не можу після цього залишатись Головою партійної організації в області. Змирившись з таким, я б не міг гуляти Інституцькою, не міг би дивитись в очі хлопцям і дівчатам з якими ми ризикували взимку 2013-2014», – написав Сергій.

На Волині, зокрема в Луцьку, Сергія Чурікова знають як порядного чоловіка, майданівця, активіста ГФ «Самооборона Волині», який постійно волонтерить та допомагає воїнам.

Однак, вочевидь, Сергій не став миритись з регіоналами в команді.

Іван Смітюх в часи губернаторства Олександра Башкаленка очолював «Партію регіоналів» на Волині та й сам увійшовши до складу фракції ПР у Волинській обласній раді та депутатської групи «Рідна Волинь»

Тобто, кандидат на пост Президента Анатолій Гриценко повністю «поклав» партію під регіоналів, використавши сітку регіонала Олександра Башкаленка.

Скандально відомого Олександра Башкаленка у Волинській області знають та пам’ятають всі.  В лютому 2014 року, під час Революції Гідності, майданівці поставили на коліна Башкаленка на на площі в Луцьку. Саме Башкаленко дав команду керівнику УМВС у Волинській області Терещуку кидати гранати в майданівців.

Які  будуть наслідки для Анатолій Гриценка такого кардинального рішення – злиття регіоналам розбудованої структури з патріотами, стане ясно після виборів. 31 березня.

Друзі, я йду з політики. Рішення далось мені не легко. Я не займався політикою до того і не знаю чи буду займатись…

Gepostet von Сергій Чуріков am Montag, 11. Februar 2019

Залишити відповідь