“Збільшіть зарплати, бо втратите бізнес”: Розенко звернувся до роботодавців

Роботодавці, які не хочуть платити своїм працівникам конкурентної на міжнародному ринку праці заробітної плати, ризикують втратити свій бізнес

Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, передає Урядовий портал.

“Якщо ви не будете збільшувати реальну заробітну плату своїм працівникам, то в умовах відкритого ринку праці ви будете втрачати трудовий потенціал, а через два-три роки будете змушені взагалі припинити свій бізнес, тому що не знайдете кваліфікованого працівника, який захоче за неконкурентну на міжнародному ринку заробітну плату давати якісну продукцію”, – наголосив Павло Розенко.

Міністр звернувся до роботодавців із заявою, що треба конкурувати за трудовий потенціал не лише всередині країни, але й з європейськими країнами, де приймаються закони про залучення робочої сили з України.

Роботодавці, які не підвищують заробітну плату своїм працівникам, ризикують втратити свій бізнес

Роботодавці, які не хочуть платити своїм працівникам конкурентної на міжнародному ринку праці заробітної плати, ризикують втратити свій бізнес. Про це сказав Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.«Роботодавці, керівники компаній повинні зрозуміти, що ми сьогодні працюємо на абсолютно відкритому ринку праці, що ми конкуруємо сьогодні за трудовий потенціал не лише всередині країни, а і з Польщею, Німеччиною і іншими державами, де сьогодні навіть приймаються закони про залучення робочої сили з України», – зазначив він. Віце-прем’єр закликав роботодавців берегти своїх працівників. «Якщо ви не будете збільшувати реальну заробітну плату своїм працівникам, то в умовах відкритого ринку праці, ви будете втрачати трудовий потенціал, а через два-три роки будете змушені взагалі припинити свій бізнес, тому що не знайдете кваліфікованого працівника, який захоче за неконкурентну на міжнародному ринку заробітну плату давати якісну продукцію», – наголосив Павло Розенко.

Gepostet von Прес-служба Павла Розенка am Donnerstag, 7. Februar 2019

Залишити відповідь