В Україні стартує Нацвідбір на Євробачення-2019

Прямий ефір першого півфіналу Національного відбору розпочнеться о 19:00 на телеканалах UA: Перший та СТБ, інформує Укріннформ.

Як відомо, у першому турі за право вийти у фінал відбору змагатимуться 8 учасників: гурт The Hypnotunez – лідер Гера Луїдзе, з піснею “Hey”; LETAY – музикант Ілля Резніков, з піснею “Мила моя”; співачка VERA KEKELIA – з піснею “Wow”; гурт ЦеШо – з піснею “Hate”; гурт YUKO – з піснею “Galina Guliala”; Maruv – співачка Анна Корсун, з піснею “For you”; гурт Brunettes Shoot Blondes – соліст Андрій Ковальов, з піснею “Houston”; BAHROMA – фронтмен Роман Бахарєв, з піснею “Назавжди-Навсегда”.

Другий півфінал Нацвідбору відбудеться 16 лютого. Хто з артистів представлятиме Україну на Євробаченні в Ізраїлі, стане відомо у фіналі Нацвідбору 23 лютого.

У журі національного конкурсу цього року – Джамала, Андрій Данилко та Євген Філатов. Ведучий – Сергій Притула.

“Євробачення -2019” відбудеться в Тель-Авіві. Гасло конкурсу – “Dare to Dream (Дозволь собі мріяти)”. У конкурсі братимуть участь 42 країни.

Учасник, який цього року представлятиме Україну, виступить у першому півфіналі “Євробачення” 14 травня. Другий півфінал – 16 травня. Фінал відбудеться 18 травня.

Залишити відповідь