Блазень хотів помірятись з воїнами (фото, відео)

Учасники бойових дій у Львові, біля приміщення цирку, у п’ятницю, 8 лютого, вийшли на акцію протесту проти кандидата у Президенти України Володимира Зеленського.

Про це йдеться на сайті vgolos.com.ua.

Його побратим, доброволець Тарас «Хаммер» додав: «Не варто жартувати з приводу того, що зараз відбувається у нашій державі. У час військових дій потрібні рішучі зміни та рішучі кроки, а не комічні вибрики. Може наша акція змусить когось змінити свою думку і нарешті серйозно поставитися до свого виборчого права».

За його словами, людина, котра йде у президенти, має чітко задекларувати свою готовність йти до кінця і навіть бути готовою померти за Україну. А не ставати на коліна перед Путіним.

«До влади, на наш погляд, має прийти та людина, котра не просто втримає ситуацію, а яка приведе державу і військові дії до переможного кінця. По-іншому десятки тисяч жертв не будуть виправданими», – додав воїн.

Також доброволець пригадав: «Відомий випадок, коли він (Зеленський, – ред. ) перед Кадировим хотів вибачатися, бо тому не сподобався його жарт. Відповідно ми би хотіли, якщо буде така нагода, передати Зеленському ці лижі. (у кольорах російського прапора, – ред.)

При цьому його побратим Сергій обурився: «Як він (Зеленський,- ред.) готовий стати Головнокомандувачем нашої країни і ставати на коліна перед агресором? Це абсурд!»

Після закінчення акції протесту біля львівського цирку (напередодні свого концерту у приміщенні) все ж з’явився Володимир Зеленський та розпочав діалог із ветеранами АТО.

Михайло Єдинак запитав коміка: «Скажіть нам, ветеранам війни, як ви бачите перемогу країни? Ви ж обираєтесь на пост Президента, хочете стати Головнокомандувачем».

На що Зеленський відповів: «Ми всіх переможемо. Поки Донбас не повернеться в Україну, поки Крим не повернеться, будемо, хлопці, захищати нашу країну. А як може по-іншому бути?»

Інший воїн запитав коміка: «А метод перемоги, за вашими словами, – це коли ви перед Путіним на коліна стаєте?».

На що Зеленський відреагував: «Це не правда. Я ніколи такого не казав». І запитав свого співрозмовника у відповідь: «У мене таке питання: «Скільки разів ви були в АТО?» –  «Я там був три роки», – почув у відповідь. І уточнив: «Скільки разів?» – «Я не виїжджав звідти», – зазначив доброволець. Також Зеленського запитали: «Чий Крим?». (більше – на відео).

Опісля діалогу із учасниками АТО Володимир Зеленський зі своєю командою попрямував у приміщення цирку. Натомість, аби протестувальники не потрапили усередину приміщення, вхід перекрили молодики у чорному.

Кілька воїнів АТО все ж зайшли через інші двері, проте лише у коридор. При цьому зазначили: «Як кандидат у Президенти – нехай стане на коліна перед матерями, дівчатами, батьками, які втратили (на війні, – ред. ) своїх батьків, чоловіків. А не перед Путіним. Це ганьба йому».

3 коментарі

  1. Tezei сказав:

    дохрена пафосу. Якщо вже такі борці за Україну йщли б і парафінили Порощенка, Гройсмана, Коболева і т.д., у них “заслуг” по розвалу країни значно більше ніж у Зелекського, Отже крім думки, що “проплачені” у мене даний захід нічого не викликає.

  2. Сергей сказав:

    Подивився цей цирк з АТОвцями і думаю, що проплачені мабуть. Чому не назвали, кого ж вони хотять бачити головнокомандуючим. Я теж поки не маю уявлення який з Зеленського головнокомандуючий, але знаю, що він комік на сцені, а поза межами дуже серйозна і жостка людина. Візміть наприклад “Сердючку” (Данилка). Який на сцені він? А який в простому житті? Скромний, серйозний. Ще хочу доповнити, що в президентах побували 18 акторів і коміків, які дуже добре правили країною. Думаю, що Зеленський знає що його чекає, якщо не виправдає довіри народу і знає, що робити. Я ще незнаю за кого голосувати буду, але точно не за Ляшка, Тимошенко, Порошенко, Бойка і інших. Думаю що за Гриценка, або Смешко, або Зеленський. Треба добре подумати, щоб не зробити помилки.

Залишити відповідь