Ігор Лапін: Потрібно монетизувати не лише субсидії, але й пільги (відео)

Монетизація субсидій у березні – не піар-реклама Президента, а звіт.

Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат України Ігор Лапін.

Ігор Лапін вважає, що влада має звітувати для того, щоб показати свої досягнення.

«Президента критикують по телебаченню за НКРЕКП, за тарифи, от він і звітує за ту роботу, яку він робить для того, щоб пом’якшити ситуацію для громадян України. Я вважаю, що це нормальний звіт влади і Президента», – зазначив пан Лапін.

Крім цього народний обранець наголосив, що підтримує також ініціативу монетизації пільг, а не тільки субсидій. Зокрема він вважає, що, наприклад, люди, які мають пільги на громадський транспорт, можуть їх використовувати, живучи у місті, натомість жителі сільської місцевості такої можливості позбавлені. Тому такі пільги потрібно монетизувати.

«Коли ветерану дають пільгу на оплату комунальних послуги 25% – це нормально. А якщо дадуть грошима – це теж буде непогано. Якщо учаснику бойових дій дають пільгу на проїзд в метро, а хтось живе в селі і не їздить на метро, то виходить, що киянин більше навоював, бо держава на нього більше грошей виділяє. Цю пільгу треба монетизувати для того, щоб існував принцип соціальної справедливості», – переконаний гість програми.

 

Залишити відповідь