У патрульній поліції Волині презентували «п’яні» окуляри (фото)

Отримати враження, такі, як і під час алкогольного сп’яніння, можуть «п’яні окуляри», які презентували в Управлінні патрульної поліції у Волинській області.

Пройтися прямою лінією та спіймати м’ячик в окулярах спробували журналісти під час прес-конференції в установі 5 лютого, пише Конкурент.

Так, зі слів начальника УПП на Волині Олександра Вовченка, окуляри дозволяють «відчути» себе у стані сп’янілості та зрозуміти, наскільки важливо не вживати алкогольних напоїв за кермом.

Під час презентації варто було пройтися прямою та хвилястою лінією без окулярів, а потім – одягнувши їх.

«Дійсно, це наче перебування у стані алкогольного сп’яніння –  хилить в різні боки і не розумієш від чого, бо ж зараз не п’яний. Координація рухів взагалі порушена», – опісля проходження відрізку дороги поділився своїми враженнями Олександр.

Своєю чергою в.о. старшого інспектора прес-служби УПП у Волинській областіБогдан Павлович розповів, що такі окуляри імітують рухи п’яного водія.

«Наші інспектори із зав’язків з громадськістю відвідують автошколи міста Луцька, де показують їх майбутнім водіям . Таким чином проводять профілактику, щоб вони розуміли, наскільки п’яний водій є потенційним вбивцею», – зауважив поліцейський.

Нині, за прикладом США, їх почали використовувати і в Україні для підвищення свідомості та відповідальності водіїв.

Залишити відповідь