Суд заборонив Супрун тимчасово виконувати обов’язки

Окружний адміністративний суд м. Києва за позовом народного депутата Радикальної партії Ігоря Мосійчука заборонив Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я України.

“Адмінсуд за нашим позовом заборонив Уляні Супрун виконувати обов’язки глави МОЗ. Життя і здоров’я українців – найвища цінність. За це й боремося”, – написав лідер Радикальної партії Олег Ляшко на своїй сторінці в соцмережі Facebook у вівторок, інформує Interfax-Україна.

Він також оприлюднив копію цього рішення суду від 5 лютого 2019 року.

У мотивувальній частині ухвали суду зазначено, що І.Мосійчук направив до Окружного адміністративного суду м. Києва позов, в якому просить суд встановити відсутність у У.Супрун передбачених законодавством компетенцій (повноважень). У зв’язку з цим суд 14 січня 2019 року відкрив провадження в адміністративній справі.

Крім того, І.Мосійчук 1 лютого подав до суду заяву про забезпечення адміністративного позову шляхом встановлення заборони У.Супрун вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію компетенцій (повноважень) виконувача обов’язків міністра охорони здоров’я України.

“Позивач у клопотанні посилається на очевидну протиправність дій Супрун Уляни Надії на посаді виконувача обов’язків міністра охорони здоров’я України, оскільки її призначення на зазначену посаду в установленому порядку компетентним органом здійснено не було”, – зазначено в мотивувальній частині ухвали суду.

Суд частково задовольнив заяву І.Мосійчука про забезпечення адміністративного позову.

“Заборонити першому заступнику міністра охорони здоров’я Супрун Уляні Надії вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень міністра охорони здоров’я”, – зазначено в резолютивній частині визначення.

Це рішення підлягає негайному виконанню. Воно може бути оскаржене в апеляційній інстанції протягом 15 днів.

Залишити відповідь