У МЗС пояснили, чому на картах Google Крим “російський”

Локалізований контент ресурсу Google maps є суб’єктом юрисдикції відповідного місцевого законодавства, тому відображення Криму відрізняється на українському та російському ресурсах. Водночас, це не має інтерпретуватися як позиція компанії Google Inc. щодо територіальної приналежності тимчасово окупованого Криму.

Про це у відповідь на запит УНН повідомили у прес-службі Міністерства закордонних справ України, передає УНН.

Так, посольство України в США неодноразово зверталося до компанії Google Inc. з питання відображення території АРК на веб-картах Google.ru/maps як такої, що відділена від території решти України лінією, що використовується на даному ресурсі для відображення кордонів між державами.

“В офіційній позиції компанії Google Inc. із даного питання, що була надана посольству України в США, зазначається, що локалізований контент ресурсу Google maps, зокрема https://www.google.com.ua/maps та https://www.google.ru/maps, є суб’єктом юрисдикції відповідного місцевого законодавства (українського та російського), тому відображення Криму відрізняється на українському та російському ресурсах. Водночас у компанії підкреслили, що позначення Криму на ресурсах Google maps не має інтерпретуватися як позиція компанії Google Inc. щодо існуючих у світі “суперечок”, – повідомили у Міністерстві.

За інформацією МЗС, посольство України в США продовжує роботу з компанією Google Inc. та офіційною американською стороною у напряму забезпечення коректного відображення території Криму на ресурсах Google maps, у тому числі при доступі до них з території РФ.

Залишити відповідь