Топ-15 цитат Святослава Вакарчука про політику

Святослав Вакарчук в інтерв’ю на телеканалі ZIK дав відповіді на питання щодо його політичного майбутнього та участі у виборах.

Редакція ІА “Волинське агентство розслідувань” підготувала 15 цитат музиканта, громадського діяча Святослава Вакарчука, що для нього означає політика та на що він готовий піти заради України.

Я бачу, що люди очікують, що така людина як я, може щось зробити.

Нам потрібні справжні зміни. Не так важливо яким способом, важливо, що я буду до них іти і їх робити.

Влада як така, мене не цікавить,  президентська посада мене не цікавить. Мене цікавлять справжні зміни.

Нам потрібні не тільки нові лідери в політиці, нам потрібно змінити виборця. Зробити так, щоб виборець отримав більше сил, щоб був зворотній зв’язок. Допомогти виборцям їхній вибір відстояти, і аби вони знали як його контролювати.

Наші люди набагато розумніші ніж про них говорять різні політологи.

Виборець не відчуває сили в своїх руках, що він може щось змінити.

Одне із завдань справжні змін – це дати виборцю, який свідомо робить свій вибір, інструмент впливу на політику.

Мене не цікавить форма, не цікавить маркетингові плани. Мене цікавлять реальні люди, за плечима яких, є знання, досвід, професіоналізм.

Ти ніколи не вгадаєш або не прорахуєш єдиноправельний вибір, тому що на шляху завжди є багато перепон і є речі, які на перед прорахувати важко, але виважений вибір означає вибір, який ти зробив з урахуванням всіх обставин.

Багато хто йде в політику не для того щоб зробити справжні зміни і не для того щоб зробити так, аби кожен українець пишався своєю державою і просто допомогти українцям ставати сильними, а для конкретних власних політичних інтересів.

Я ніколи не буду ставити знак рівності між інтересами 40 млн українців  і своїми власними амбіціями. Це безвідповідально.

Вибори – це тест на нашу спроможність зробити відповідальний вибір і спроможність його захистити.

Ризик виборів – прихід безвідповідальних людей, для яких форма важливіша за зміст, для яких персональні амбіції важливіші за державні інтереси, і для яких, короткостроковий успіх важливіший ніж велика мета.

Небесна сотня це не просто красивий образ і не просто велика кількість загиблих патріотів. Це “прививка” для цілого суспільства в майбутньому. Це “вакцина” від безвідповідальності

Для мене політика – це скільки нас.

Залишити відповідь