Збори голів ОСББ Луцька: замість «господарських» питань – говоритимуть про вибори

Замість того, аби займатися проблемами міста, комунальними чи іншими господарськими питаннями, керівники міста – представник партії Юлії Тимошенко Григорій Пустовіт, представник політичної сили «УКРОП» Ігор Поліщук, Григорій Недопад, який був підтриманий «УКРОПом» на посаду заступника міського голови, в контексті майбутніх виборів збирають голів ОСББ м. Луцька і будуть розповідати їм про чесні вибори та відповідальність за порушення виборчого законодавства.

Про це ІА “Волинське агентство розслідувань” стало відомо з власних джерел.

«Сьогодні о 18-00 в Палаці учнівської молоді відбудеться зустріч щодо проходження виборчого процесу. Дуже прошу всіх прийти», – такі повідомлення були розіслані всім головам ОСББ.

Під час зборів планують обговорювати виборчі питання. Зокрема, в порядку денному: загальна інформація про підкуп виборців в Луцьку; виступ та коментар Недопада Г.В. та/або Пустовіта Г.О. та Поліщука І.І.; інформація поліцейського про відповідальність за підкуп виборців та порушення виборчого законодавства.

Чому тема зустрічі не каналізація, не вивіз сміття чи тепло в квартирах?! Невже ці та інші проблеми міста та містян вирішенні?! Оскільки на зустрічі будуть говорити лише про вибори, отже тема політична, а якщо політична, то чи мають про це говорити посадові особи, які є представниками тих чи інших політичних сил, які беруть участь у виборчих процесах та висунули свого кандидата на пост Президента.

Залишити відповідь