В знак протесту проти Юлії Тимошенко кіборги повертають головну нагороду за оборону ДАП

Під час з’їду партії “Батьківщина” 22 січня посеред своєї промови Юлія Тимошенко неочікувано запросила на сцену кілька десятків колишніх бійців АТО та кіборгів – оборонців Донецького аеропорту. «Юлія Тимошенко – єдиний політичний кіборг України», – на звершення цієї частини виголосив зі сцени один з вояків.

– Серед нас тут іменно кіборги, ті хто пройшов ДАП. При чому пройшов  його найважчі дні. В січні 2015 року. Ми не хочемо спекулювати. Особисто мене, що заїло в тій ситуації 22 числа, це те, що Юлю назначили кіборгом. Я не скажу за всіх, але у мене є два ворога. Неважливо як вони там зараз називаються – Опоблок і це Вона. – пояснив учасник дійства.   Скопійовано з сайту: http://www.chb.in.ua

В знак протесту проти підтримки декількома захисниками Донецького аеропорту кандидата на презедентське крісло Юлії Тимошенко, інші оборонці масово відмовляються від нагороди. Це одна з найпочесніших недержавних відзнак – нагрудний знак “За оборону Донецького аеропорту”.

Кіборги, які тримали оборону Донецького аеропорту у найважчі дні, пояснюють на камеру, що їх зачепили до болю те, що кандидатка Юлія Тимошенко у передвиборчій рекламі спекулює на їхньому найменні.
– Серед нас тут кіборги, ті хто пройшов Донецький аеропорт. При чому пройшов його у найважчі дні. В січні 2015-го року. Ми не хочемо спекулювати. Особисто мене заїло в тій ситуації 22 числа, що Юлю назвали кіборгом. Я не скажу за всіх, але у мене є два ворога – Опоблок і Вона, – пояснив учасник події інформагентству “Чорним по білому”.

2 коментарі

  1. Вася сказав:

    Дiло хазаяче. Вiльна краiна, хто як хоче, так i …….
    Допiру це треба робити мовчки.

Залишити відповідь