У поліклініках Луцька відкрили додаткові кабінети для вакцинації школярів (відео)

У дитячих поліклініках Луцька відкрили додаткові кабінети для вакцинації школярів, які працюють у вихідні.

Про це йдеться в сюжеті UA: Волинь, пише Конкурент.

Зі слів директорки Луцької міської дитячої поліклініки Оксани Лєщинської, вакцинувати дітей у вихідні медики вирішили через велику кількість охочих зробити щеплення. Батьки повели дітей вакцинуватися після того, як у деяких школах вирішили відсторонити учнів без щеплень від навчання.

“Вакцинація – єдиний цивілізований метод захистити наших дітей від інфекційних хвороб”, – зазначила медик.

Як розповіла медик, у будні дні черги охочих зробити щеплення були дуже великі.

“60 – 80 щеплень ми, як правило, робимо в плановому порядку. На сьогодні ми робимо від 200 до 250 щеплень”, – зазначила медик.

Аби обслужити всіх пацієнтів, у медзакладах відкривають тимчасові пункти профілактичних щеплень. Проте вчора, у суботу, явка була надзвичайно низька, хоч очікувалося значно більше відвідувачів.

За інформацією керівника міського управління охорони здоров’я Миколи Якимчука, із майже 3 тисяч школярів, які не мали щеплення від кору, за цей тиждень їх отримали 1200.

У дитячих поліклініках відкрили додаткові кабінети для вакцинації школярів

У дитячих поліклініках обласного центру відкрили додаткові кабінети для вакцинації школярів, які працюють у вихідні, – розповіла Суспільному директорка Луцької міської дитячої поліклініки Оксана Лєщинська. Медик каже: за останній тиждень кількість охочих зробити щеплення дитині зросла у декілька разів.

Gepostet von UA: Волинь am Samstag, 26. Januar 2019

Залишити відповідь