Льон та лимон для очистки кишечника

Здоров’я – одна з головних цінностей людини. І найпростіший спосіб бути здоровим – це чистка організму за допомогою льону і лимона.

Про це йдеться на сайті zdorovia.com.ua.

Пропонуємо вам рецепт ідеального напою на кожен день, який сприяє очищенню і оздоровленню всього тіла. Він багатий на вітаміни, омега-3 жирними кислотами, розчинною клітковиною і містить лігнін.

Все, що вам знадобиться для приготування ідеального напою для детоксикації організму – склянка гарячої води, лимон і мелене насіння льону. Сік одного лимона додайте в склянку води, плюс ¼ столової ложки насіння, добре змішайте вміст і випийте напій, бажано вранці натщесерце.

Якщо щодня вживати від двох до п’яти чайних ложок насіння льону, можна значно знизити рівень поганого холестерину в крові. Льон також містить вітамін В1, В6, залізо, марганець, селен, фосфор, цинк і калій. Позитивно впливає на стан шлунково-кишкового тракту і має легку проносну дію.

Завдяки вмісту омега-3 жирних кислот, насіння льону є прекрасною профілактикою різних захворювань, в тому числі раку товстої кишки. Також льон сприяє зменшенню запальних процесів при подагрі, вовчанці та нирковій недостатності.

Лимон, в свою чергу, має лужним ефектом, незважаючи на свій кислий смак. Лимонна кислота стимулює роботу печінки і запускає процеси детоксикації. Вітамін С, яким багаті цитрусові, також сприяє виведенню шлаків і токсинів, є прекрасним антиоксидантом, зберігає молодість і здоров’я. Мікроелементи і вітаміни (калій, кальцій, фосфор, магній, вітаміни А і В), які входять до складу лимона позитивно впливають на весь організм. Поєднання цих двох продуктів матиме чудовий ефект, особливо якщо ви хочете позбутися від деяких шкідливих звичок у їжі.

Залишити відповідь