Ігор Лапін: Суспільство здатне оцінювати політиків за роботу (відео)

Україна заходить в такий період, коли кожен має прозвітувати за свою роботу. І буде добре, якщо люди будуть оцінювати за пророблену роботу, а не хто кого більше обільє брудом.

Про це сказав народний депутат Ігор Лапін у відео, яке опублікував на своїй публічній сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

«Захід в парламент під прапорцями різних політ сил – це не вихід для Народного Фронту. Втрата суб’єктивності для такої фракції не найкращий варіант. Суспільство стало зрілим і здатне оцінювати за роботу, а не вестися на спіч поливальників брудом і лозунги популістів», – написав нардеп у пості до відео.

«Ми не Польща. Ми не мали мільярдів, подарованих Європою. Ми не мали гарантованого членства в ЄС та НАТО. Ми мали лише пусту казну і війну. Тим не менше, саме ми спромоглися вистояти і впроваджувати реформи. Тому не розповідайте нам про «польське чудо». Нам лупати і працювати далі. Оцінку дасть історія і мудрий український народ», – додав він у дописі.

У опублікованому відео, Ігор Лапін звертає увагу на те, що при початку каденції діючого парламенту, починались реформи. В той час було багато партій та фракцій. Але основне питання – хто з реформами дійшов до фінішу, зауваживши, що фракція Народного Фронту давала найбільше голосів за впровадження реформ, розуміючи, що  їм прийдеться відповідати за ті ж самі реформи.

Захід в парламент під прапорцями різних політ сил – це не вихід для Народного Фронту.

Захід в парламент під прапорцями різних політ сил – це не вихід для Народного Фронту. Втрата суб’єктності для такої фракціі не найкращий варіант. Суспільство стало зрілим і здатне оцінювати за роботу, а не вестися на спіч поливальщиків брудом і лозунги популістів. Ми НЕ Польща. Ми НЕ мали мільярдів, подарованих Європою. Ми НЕ мали мільярдів списаних боргів. Ми НЕ мали гарантованого членства в ЄС і НАТО. Ми мали лише пусту казну і війну. Тим не менше саме МИ спромоглися вистояти і впроваджувати реформи. Тому не розповідайте нам про «польське чудо». Нам лупати цю скелю і працювати далі. Оцінку дасть історія і мудрий український народ

Gepostet von Ігор Лапін am Mittwoch, 23. Januar 2019

Залишити відповідь