На Волині суд оштрафував старосту села і працівницю митниці

Днями судами Волині до відповідальності за адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, притягнуто старосту сіл П’ятидні й Хрипаличі Устилузької міської ради Володимир-Волинського району та старшого державного інспектора Волинської митниці ДФС.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Волині. 

Староста, всупереч вимогам ст. 45 Закону України “Про запобігання корупції”, несвоєчасно без поважних причин подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік. Суд визнав його винним у порушенні вимог фінансового контролю (адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та призначив покарання у виді штрафу в розмірі 850 грн. зі сплатою судового збору понад 300 грн.

Працівниця митниці, всупереч вимогам ч.2 ст. 52 Закону України “Про запобігання корупції”, не повідомила про суттєві зміни в майновому стані, придбавши майно (два автомобілі), вартість якого перевищує 50 прожиткових мінімумів доходів громадян для працездатних осіб. Суд визнав її винною у порушенні додаткових заходів фінансового контролю (адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та призначив покарання у виді штрафу в розмірі 1700 грн. зі сплатою судового збору понад 380 грн.

Прокуратура області нагадує усім суб’єктам декларування про необхідність вчасно – до 1 квітня 2019 року – подати декларації про доходи за 2018 рік.

Залишити відповідь