Петро Порошенко в Луцьку звернувся до вірян УПЦ (МП): “Покайтеся і причастіться – точно попустить” (ФОТО)

У Луцьку Президент Петро Порошенко закликав вірян переходити з російської церкви до Православної церкви України.

Про це він заявив 15 січня під час представлення Томосу в Луцьку, як повідомляє Волиньпост.

“Зараз хтось дуже незадоволений тим, що ми маємо Томос, комусь не подобаються наші подячні молитви, коли ми дякуємо господу за це. Хтось шукає в Томосі відсутність автокефалії – не знайдете. І не слухайте ваших інструкцій із Москви – вони до добра не доведуть… Моя порада: сходіть до Православної церкви України, покайтеся, сходіть на сповідь, причастіться – точно попустить, і вам буде легше. І якщо вам щось не так у церкві, де службу Божу починають з молитви за Кирила, то не ходіть туди. Якщо у тій церкві моляться за російську владу та російське військо, то прийміть для себе рішення”, – закликав Президент.

Також Президент України подякував митрополиту Луцькому і Волинському Михаїлові за його позицію під час об’єднавчого Собору, що відбувся 15 грудня.

Нагадаємо, владика Михаїл зняв свою кандидатуру із тих, хто міг стати предстоятелем Автокефальної Помісної Православної Церкви України.
Під час свого візиту до Луцька Президент України подякував владиці за це «мужнє рішення».

«Є визначна роль у цьому Соборі і його святості (патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета – ред.), і його високопреосвященства владики Михаїла.
Я хотів би привселюдно подякувати владиці за його мужнє рішення, яке сприяло створенню церкви. Владико, велике дякую», – сказав Порошенко.

Нагадаємо, сьогодні, 15 січня, у Луцьк приїхали Президент України Петро Порошенко та патріарх Православної церкви України Філарет, у кафедральному соборі Святої Трійці відбулось богослужіння за участю Петра Порошенка. Богослужіння очолив патріарх Філарет. На службі були присутні митрополит Луцький і Волинський Михаїл, військові капелани, волинське духовенство та жителі міста.

На богослужіння до Луцька приїхали також волинські нардепи Степан ІвахівІгор Лапін та Сергій Мартиняк.

 

Залишити відповідь