Ігор Лапін назвав ймовірні законопроекти, які будуть розглянуті протягом тижня

У вівторок, 15 січня розпочинається пленарний тиждень, на якому заплановано розгляд близько 120 законопроектів.

Проте, народний депутат Ігор Лапін не впевнений, що всі законопроекти будуть розглянуті протягом трьох сесійних днів.

«Я маю великий сумнів, що будуть розглянуті всі 120 законопроектів. Скоріш за все не встигнемо їх розглянути – вони перенесуться на наступну сесію. Завтра буде погоджувальна рада і саме на погоджувальній формується порядок денний за пропозицією керівників комітетів і з врахуванням керівників парламентських фракцій», – повідомив народний депутат в ефірі телеканалу «Прямий».

«Наскільки мені відомо, у вівторок пропонується розглянути законопроект 9406 щодо безперебійного постачання електроенергії місцевим комунальним підприємствам за передбаченими тарифами, це так званий енергетичний пакет. Окрім того, в середу скоріш за все, будуть провалені постанови, які блокують продовження мораторію на продаж землі і інші постанови, які блокують ті чи інші законопроекти, які були вже проголосовані в парламенті. Можливо буде друге читання законопроекту про соціальні послуги №4607. В четвер в нас планується блок аграрної сфери (№4611, №9022, №6355) і питання паливноенергетичного комплексу, зокрема ядерної енергетики – №5550-д, №8348, №8527-д», – сказав парламентар.

Ігор Лапін додав, що є певні законопроекти, які потрібно розглядати невідкладно, оскільки вони необхідні для держави.

Також він зазначив, що саме діючим скликанням парламенту було прийнято вже більше 9 тисяч законопроектів, тому можна говорити про ефективність роботи ВРУ.

Залишити відповідь