У Луцьку відбулось «Різдво з патрульними» (фото)

Сьогодні, 7 січня, з 13 години луцькі патрульні радо приймали гостей на цікавій та веселій акції «Різдво з патрульними».

Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Волині.

Зустріти Різдво разом з поліцейськими завітали безліч луцьких родин, котрі із задоволенням в неформальній обстановці могли поспілкуватися з правоохоронцями.

На цьому святі кожен бажаючий міг знайти собі цікаву забаву: дітлахи одягнули обладунки поліцейських з роти тактико-оперативного реагування, покаталися у справжньому поліцейському автомобілі, поділилися своїми знаннями з основ правил дорожнього руху. А найбільшим попитом у малечі користувалася можливість посидіти в патрульному автомобілі та уявити себе справжнім поліцейським: поговорити в гучномовець, посигналити, увімкнути сирену.

Дорослі мали змогу зрозуміти, як бачить світ нетверезий за кермом та усвідомити усі ризики керування в нетверезому стан. Для цього гості акції вдягали спеціальні окуляри «Drunk Busters Goggles», які імітують вплив алкоголю на поведінку людини.

Крім позитивних вражень і гарного настрою гості отримували подарунки – солодощі та цікаві пізнавальні книжки для вивчення ПДР.

Найбільшою нагородою для патрульних, запевняють вони, стали дитячі посмішки та сміх, котрими була наповнена Театральний майдан протягом декількох годин.

Залишити відповідь