Законопроекти, правки, звернення, робота в комісії та комітеті – Ігор Лапін звітує за роботу

Народний депутат Ігор Лапін підвів підсумки своєї депутатської діяльності.

“Ось і закінчується 2018 рік. Рік зрад і перемог. В цей рік можливо недостатньо, але мені все таки вдалось”, –  пише народний обранець на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

Так, Ігор Лапін прозвітував, що в 2018 році подав 37 законопроектів.

“Подати 37 законопроектів, серед яких: 8245 – про внесення змін до статті 2 Закону України “Про публічні закупівлі” щодо проведення публічних закупівель органами державної влади та місцевого самоврядування; 9266 – про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо реалізації виборчого права громадян; 9116 – про внесення змін до Закону України “Про санкції” (щодо синхронізації санкцій з міжнародним співтовариством)”, – повідомляє він.

Окрім того, депутатом було подано більше 100 правок до 5 проектів законів, серед яких: 7066 – Про приватизацію державного майна; 7440 – Про Вищий антикорупційний суд; 8068 – Про національну безпеку України. 31 запит до КМУ, керівникам міністерств і відомств України,ГПУ, місцевим органам влади і управління. 

Ігор Лапін в своєму дописі інформує, що в цьому році також  декілька разів вдалось відвідати побратимів на сході України, а також у робочій поїздці відвідати Китай, де він вивчав їхні новітні технології, зокрема, ті, які застосовуються для безпеки громадян. Звітує нардеп і про залучену субвенцію для соціально-економічного розвитку.

“У цьому році було залучено з держбюджету 6 млн грн. субвенції на закупівлю медичного обладнання для Луцької міської лікарні, 2 млн 4 тис 876 грн. для реконструкції приміщень відділення водолікування КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги» під реабілітаційний центр та 1 млн 200 тис грн на нове будівництво волоконно-оптичних мереж з встановленням камер відео спостереження (Безпечне місто). Окрім того, близько 10 млн грн. в 2018 році було залучено на електрофікацію та вуличне освітлення волинських сіл та ОТГ.”, – зауважує Ігор Лапін.

Парламентар також повідомляє про те, що:

-Надійшло та опрацьовано 1200 звернень від громадян

– Взяв участь у всіх 10 засіданнях Комітету з правової політики та правосуддя

– Головував на усіх засіданнях Спеціальної контрольної комісії з питань приватизації

– Взяв участь в обговоренні питань щодо права військовослужбовців на справедливий суд.
– Мав зустріч з конгресменом США Сендером Левіним.

– Взяв участь в комітетських слуханнях щодо питань приватизації, в круглому столі щодо перехідного правосуддя.
– Доєднався до обговорення питання застосування експертиз в стратегіях захисту.

– Лобіював питання щодо права військовослужбовців на справедливий суд.

– У 2018 році привітав школярів та педагогічний колектив з відкриттям школи №27 м. Луцька, яка будувалась більше 6 років. За каденції Лапіна на будівництво було залучено близько 40 млн грн. субвенції для соціально-економічного розвитку.

“Наприкінці року був проголосований законопроект мого співавторства 5309 про перейменування УПЦ МП, який ми зареєстрували ще в 2016 році”, – пише депутат.

Також, Ігор Лапін нагадує про голосування таких важливих рішеннь у ВР, як:

Введення воєнного стану,

За санкції проти кремлівських пропагандистів та телеканалів

Створення Антикорупційного суду……..

Ось і закінчується 2018.Рік зрад і перемог. В цей рік можливо недостатньо, але мені всетаки вдалось:- Подати 37…

Gepostet von Игорь Александрович Лапин am Montag, 31. Dezember 2018

Залишити відповідь