“Хороших новин не чекаю” – Сенцов написав нового листа

Сенцов, зокрема подякував редакції за роботу та допомогу.

“Вся ваша редакція для мене герої, як матроси на картонному кораблику, який все ніяк не може потонути, нам всім на радість!”, — сказав Сенцов, інформує Gazeta.ua.

Політв’язень також зазначив, що у нього все добре та розповів про свої будні у в’язниці.

“Вранці я коротко дивлюся “Росію 24”, щоб бути трохи в курсі того, що відбувається. А неділями я насолоджуюся дві години Кисельовим. Тут немає театру, тому я ходжу на Кисельова!)) … А щойно я закінчив перегляд телепередачі “Путін спілкується з журналістами”. Вона зазвичай проходить цікавіше, ніж те, що виходить в кінці весни: “Путін спілкується зі своїм народом”. З цього випуску запам’яталося: “Підніміть Крим. Опустіть Кавказ”, “де Путін” і “щодо моїх кухарів”. Нормальних питань було три, включно з тим, що від Азара. Ні на один, як правило, не дав прямої відповіді, крім того, що в системі ФСВП (Федеральної служби відбування покарань — ред.) все нормально і міняти нічого не треба. У всіх зеків забилося серце, коли це питання було поставлене, і жорстоке розчарування, коли була дана відповідь”, — розповів Сенцов.

“Так що хороших новин я не чекаю, ні в загальному, ні для себе персонально. Але це не означає, що я збираюся здаватися, розчаровуватися або про щось шкодувати. Вірю я, як і раніше, тільки в себе. Може, це і цинічно, зате чесно і надійно”, — додав політв’язень.

Російська правозахисниця Тетяна Щур розповіла про умови утримання українського політв’язня Олега Сенцова в колонії Лабитнанг. За її словами, Сенцов має типові умови, йому дозволяють раз на місця дзвонити по телефону. Режисер має можливість дивитись телевізор.

Залишити відповідь