Двом мільйонам українців з нового року підвищать пенсії

З 1 січня 2019 року вчергове перерахують пенсії для військовослужбовців. Також розмір пенсії з 1 січня зросте для тих осіб, які досягли 65-річного віку та мають великий трудовий стаж.

Загалом це торкнеться приблизно 2 млн пенсіонерів, розповів віце-прем’єр-міністр Павло Розенко, передає його прес-служба.

“З 1 січня для військових пенсіонерів буде зроблений черговий перерахунок пенсії. Також із 1 січня стартує нова пенсійна програма перерахунку пенсій, яка стосуватиметься осіб, яким виповнилося 65 років, і вони мають трудовий стаж 35 років – для чоловіків, 30 років – для жінок. Це приблизно 2 млн пенсіонерів”, – сказав він в ефірі одного з телеканалів.

Розенко також нагадав, що підвищення пенсій для інших категорій громадян буде здійснено з 1 березня 2019 року.

“Найбільший перерахунок пенсій, який стосуватиметься близько 11 мільйонів громадян, буде зроблений з 1 березня наступного року. Це буде осучаснення пенсій за новими розмірами заробітних плат”, – розповів віце-прем’єр.

З його слів, розмір підвищення пенсій становитиме від 15% до 40%.

5 коментарів

 1. Пенсіонер сказав:

  Щоб твій батько та мати так жили як ми

 2. Радниця сказав:

  Підвищать на вартість шнурка і мила не те що нам радникам самого головного Х..

 3. Пенсіонер сказав:

  які досягли 65-річного віку та мають великий трудовий стаж.
  Я досяг 70 років стаж від 18 років і пенсія 2000 грн. Молодь нікому не вірте втікайте, а то здохнете як бомжі перед телевізором.

 4. Пенсіонерка сказав:

  На суму вартості одного презерватива і пакету корму для кота.

Залишити відповідь